Home » Без категория » Културистът Тихомир вече е Мелиса

Културистът Тихомир вече е Мелиса

Тихомир Рангелов е културист и участваше в предаването Фермата през 2019 година.
Всички разбраха,че има дългогодишна връзка с влогъра Красимир Николов-Стамбини и живеят на семейни начела.


Преди година той започна своето преобразяване,като вече е Мелиса Рангелова.
В социалните мрежи той качва снимки как протича прехода му от единия пол към другия. Вижда се,че е свалил доста килограми,казва,че са около 30 и е пуснал косата си,която също е изрусена вече.
В интервю по телевизията,сподели,че не е никак лесно,но няма да се откаже от това,което е започнал вече.

„Бях човек,сега съм пак човек,тъй като съм трансджендър това не ме орави по-малко човек“ това казва той чрез свой пост във фейсбук.

От: 1den.bg

Какво мислиш по темата?

About 1DEN.BG Новините

1ден - 1den.bg съществува от 2016-та година, като се старае да предлага само истината на своите читатели. Чисти новини, такива каквито са, без цензуриране. Освен това се стараем да запазим и мненията на читателите, такива каквито са, реални, неподправени и също без да бъдат цензурирани. Ние държим на прозрачността и истината. Заповядайте прочетете полезна информация и тук: 365novini.com - Водещите новини ; Ko4.bg - С рогата напред ; Swoman - Мода, съвети, клюки и рецепти - Всичко за жената