Краят на 46-то Народно събрание е край на втория политически фарс – след провала и на предишния парламент. Предстои отново период на “президентска република”, чийто провал също вече видяхме. Това коментира лидерът на Воля Веселин Марешки по повод края на последното Народно събрание.
“След това народът ще има трети шанс да избере правилните политици – тези, които могат да подобрят живота на българите, а не влизат в политиката, за да правят интриги и да се облагодетелстват лично. Дано избирателите този път не пропуснат възможността”, отбеляза той в свой пост във фейсбук.
1ден – 1den.bg съществува от 2016-та година, като се старае да предлага само истината на своите читатели. Чисти новини, такива каквито са, без цензуриране. Освен това се стараем да запазим и мненията на читателите, такива каквито са, реални, неподправени и също без да бъдат цензурирани. Ние държим на прозрачността и истината.
Заповядайте прочетете полезна информация и тук:
1den.bg – Един ден бг ( 1ден / edin den)
novini.v.bg – Новини в БГ ( top novini )
Новини от България и света – Новините днес – ( novinite-dnes.bg )