Home » Спорт » Локомотив изпусна две дузпи и вече не е фаворит за седмото място
d0bbd0bed0bad0bed0bcd0bed182d0b8d0b2 d0b8d0b7d0bfd183d181d0bdd0b0 d0b4d0b2d0b5 d0b4d183d0b7d0bfd0b8 d0b8 d0b2d0b5d187d0b5 d0bdd0b5 d0b5 - 1den.BG | Новините днес, обективни и без цензура - Локомотив изпусна две дузпи и вече не е фаворит за седмото място

Локомотив изпусна две дузпи и вече не е фаворит за седмото място

ЦСКА 1948 победи с минималното 1:0 отбора на Локомотив Пловдив, за да завърже още повече битката за седмото място във втората половина на таблицата в родната Първа Лига.

Ивайло Чочев вкара единственото попадение в средата на първата част, а след почивката „смърфовете“ пропуснаха цели две дузпи, благодарение на Парвиз Умарбаев и Бирсент Карагерен.

„Армейците“ вече са само на точка от Берое преди прекия сблъсък със „заралии“ идната седмица, докато „пловдивчани“ ще се надяват на равенство, за да изпреварят и двата си конкурента, стига на свой ред да победи Арда.